آموزشگاه بازار بورس - درباره ما

درباره آموزشگاه بازار بورس دات کام (Bazarbors.com)

 آموزشگاه بازار بورس دات کام (شرکت طلیعه کاوش) از سال 1382 فعالیت آموزشی خود را در زمینه آموزشهای پایه و عمدتاً مطابق با آموزش های فنی و حرفه ای آغاز کرد. به لطف استقبال گسترده دانشجویان از دوره های آموزشی و رضایتمندی آنها بعد از اتمام دوره ها که با حضور در دوره های بعدی متجلی می شد ما را بر آن داشت تا حیطه فعالیت خود را گسترش داده و سطح فعالیت های خود را مطابق با آخرین استانداردهای آموزشی دنیا ارتقا دهیم.

 

با توجه به گسترش امکان دسترسی به اینترنت پرسرعت در کشور و در راستای اهداف کلان آموزشگاه ، مبنی بر ایجاد فرصتی برابر جهت استفاده از آموزش هایی مطابق با آخرین استانداردهای روز دنیا برای تمامی متقاضیان و علاقه مندان در سراسر کشور؛ از سال 1391 در کنار برگزاری دوره های آموزشی حضوری؛ فعالیت خود را در زمینه تولید محتوا و برگزاری دوره های آموزشی مجازی به صورت جدی آغاز نمودیم.

 

اين آموزشگاه تاكنون موفق به اخذ مجوز آموزش کارکنان دولت از سازمان مدیریت و برنامه ریزی ( مرکز آموزش مدیریت دولتی)  و سازمان بورس و اوراق بهادار شده است و هم ‌اكنون به‌عنوان فعال‌ترين آموزشگاه بخش خصوصي كشور در فضاي آموزش‌ هاي مرتبط به بورس و بازار سرمايه فعاليت دارد. برگزاری دوره مشترک آموزش الکترونیکی (مجازی) با وزارت علوم، تحقیقات و فناوری؛ موسسه آموزش و پژوهش ریاست جمهوری، استانداری استان تهران، بانک مسکن، بانک اقتصاد نوین، شرکت مخابرات ایران، بورس کالای ایران و نیز عقد تفاهم‌نامه با دانشگاه تهران، دانشگاه علوم اقتصادي، دانشگاه خوارزمی، دانشگاه كاراد، انجمن حسابرسان داخلي ايران، عضويت درانجمن يادگيري الكترونيكي ايران (يادا)، عضویت در انجمن انفورماتیک ایران و عضویت در انجمن شرکت های مشاور سرمایه گذاری و نظارت بر طرح ها نشان‌دهنده بخشی ازتوانمنديهای علمي و آموزشی اين مجموعه مي‌باشد.

 

به لطف بیش از یک دهه تجربه در فضای آموزش کشور و همچنین برخورداری از زیرساختها و امکانات سخت افزاری و نرم افزاری لازم جهت برگزاری دوره های آموزشی حضوری و مجازی در سراسر ایران و طیف گسترده اساتید همکار، این امکان را داریم که نیازهای آموزشی حضوری و مجازی سازمانها، شرکتها و افراد علاقه مند را در زمینه های اقتصادی، مالی، حسابداری و مدیریتی به بهترین شکل ممکن مرتفع نماییم.

 

ارتباط با ما

برترین موسسات آموزشی | رافابس سیستم | meetneed.ir
آموزشگاه بازار بورس - درباره ما
آموزشگاه بازار بورس - درباره ما
آموزشگاه بازار بورس - درباره ما