0
0

70,000 تومان

دوره اصول گزارش‌ نویسی

دوره اصول گزارش‌ نویسی

شرکت در دوره اصول گزارش‌ نویسی به همه کسانی که به دنبال فزایش مهارت‌های لازم برای نگارش و تدوین گزارش‌های اصولی و حرفه‌ای هستند، توصیه می‌گردد.

اهمیت دوره اصول گزارش نویسی

هر مدير در هر سطح و رده مديريتی براي آگاهی از جريان امور حوزه تحت تصدي خود و انجام اقدامات و تصميم گيری‌های مناسب و صحيح ناگزير از دریافت و بررسی گزارش‌های مختلف می‌باشد. بدون شك محتوای گزارش‌ها اعم از مطالعات و تحقيقات و بازرسی‌ها، نحوه اجرا و مقدار پيشرفت برنامه‌ها ، نتايج فعاليت‌ها و بازتاب‌های آن و فعل و انفعالات درونی و بيرونی سازمان و خلاصه هر واقعه مهم و حساس، در تصميم‌گيری و تشخيص درست و نادرست هر مدير اثر گذار و سرنوشت ساز است.

بنابراين بايد توجه داشت که یک گزارش صحیح می‌تواند راهنما و راهگشای زندگی آينده سازمان يا شركت باشد.

سازمانی كه فاقد گزارش‌های كاری دقيق و جامع باشد مانند فردی است كه حافظه خود را از دست داده باشد و به ناچار مجبور به دوباره كاری و آزمايش آزموده‌ها و پيمودن راهها‌ی گذشته و اتلاف وقت و هزينه خواهد بود.

بنابراین آموختن نحوه درست گزارش نویسی و آشنایی با اصول گزارش نویسی از الزامات اولیه کارکنان در سازمان‌ها به شمار می‌آید.

 

دوره اصول گزارش نویسی آموزشگاه بازاربورس دات کام اصول و نیازمندی‌های لازم جهت تدوین یک گزارش اصولی و آراسته را ارائه می‌دهد.

 

همچنین اگر علاقه‌مند به تدوین گزارش‌های علمی در قالب مقالات معتبر هستید می‌توانید به دوره اصول مقاله نویسی آموزشگاه بازاربورس دات کام مراجعه نمایید.

لازم به ذکر است که فیلم آموزشی دوره اصول گزارش نویسی بعد از ثبت نام در دوره به صورت آنلاین و در سایت قابل مشاهده است. شما به مدت سه ماه پس از ثبت نام و به تعداد دفعات نامحدود می‌توانید فیلم‌های آموزشی دوره را مشاهده نمایید.

جلسات و سرفصل ها

فصل اول

5 جلسه
مقدمه‌ای بر گزارش و گزارش‌نویسی رایگان!
شناخت اهمیت و ضرورت گزارش‌نویسی
مشخصات یک نوشته خوب و گزارش خوب
مخاطبان گزارش‌نویسی
انواع گزارش

فصل دوم

2 جلسه
ساختار گزارش
مراحل گزارش‌نویسی

فصل سوم

4 جلسه
ساده‌ نویسی و روان‌ نویسی
صحیح نویسی
استفاده از دستور زبان صحیح
دقیق نویسی

فصل چهارم

5 جلسه
روش‌های جمع‌آوری اطلاعات
جمع‌آوری اطلاعات از طریق پرسشنامه
جمع‌آوری اطلاعات از طریق مصاحبه
جمع‌آوری اطلاعات با روش کتابخانه‌ای
داده نما یا اینفوگرافیک

فصل پنجم

3 جلسه
خلاصه‌سازی
آراستن گزارش
آزمون
اشتراک گذاری:
برچسب‌ها:
F