0
0

189,000 تومان

مهارت‌های مربیگری (Coaching)

دوره کوچینگ مهارت های مربیگری

دوره کوچینگ به شما کمک می‌کند تا گام به گام اهداف و رویاهای خود را شناسایی کنید و سپس با سیستمی علمی و بسیار قدرتمند تمامی آن اهداف و رویاها را قدم به قدم، به راحتی و در کوتاه ترین زمان ممکن به زندگی خود جذب کنید.

 

کوچینگ Coaching چیست؟

برای درک بهتر مفهوم کوچینگ فرض کنید که هدفی را در زندگی انتخاب کرده‌اید و می‌خواهید به آن برسید. برای مثال می‌خواهید کیفیت مدیریت و رهبری خود را افزایش دهید. یا می‌خواهید سطح عملکرد کسب و کار خود را ارتقاء دهید. حتی می‌خواهید در زندگی شخصی خود کیفیت بالایی را تجربه کنید و قدرت حل مساله‌تان را افزایش دهید. در این شرایط مشاوره از متخصصان برای پیدا کردن راه‌حل‌ها معمولا اولین انتخاب است.

مثلا شما از یک متخصص فروش می‌خواهید تا روند فروش محصولات کسب و کارتان را بررسی کند،  از یک مشاور مدیریت می‌خواهید تا روال‌ها و ساختار کسب و کارتان را بازنگری کند و موارد قابل بهبود را بیابد.

مسئله‌ی بسیار مهم در کنار این رویکردها این است که آیا ظرفیت‌های شما با رشد کسب و کارتان یا افزایش پیچیدگی‌های زندگیتان ارتقاء پیدا می‌کند؟ آیا شما در مسیر رشد توانمندتر می‌شوید که بتوانید مسائل بزرگ‌تر و پیچیده‌تری را حل کنید؟ آیا دیدگاه شما نسبت به شرایط اطرافتان تغییر می‌کند؟ آیا ممکن است نیاز باشد تا خودتان را بهتر بشناسید و به نوع تفکرتان آشنا شوید؟

کوچینگ برای مدیران

به‌عنوان مدیر حتما با شرایطی برخورد کرده‌اید که فکر کردید اگر اعضای تیم می‌توانستند بهتر با یکدیگر رابطه برقرار کنند یا اگر بهتر می‌توانستند مسائل و چالش‌ها را حل کنند یا حتی می‌توانستند مهارت‌های رفتاری را یاد بگیرند به چه نتایج فوق‌العاده‌ای می‌توانستید دست پیدا کنید.

کوچینگ برای مدیران یک رابطه‌ی حمایتی بین مدیر و اعضای تیم است. در این رابطه مدیر در نقش مربی به طرح پرسش، گوش دادن، بازخورد دادن و بکارگیری ابزارهای سنجش به همکاران خود کمک می‌کند تا اهدافی را برای تغییر مشخص کنند و در جهت آن حرکت کنند. این اهداف می‌تواند در جهت یادگیری مهارت رفتاری، افزایش کارایی، حل مسئله و … باشد.

فرآیند کوچینگ فرآیند زیبایی است به این دلیل که همزمان که مدیر در نقش مربی به همکاران خود کمک می‌کند بر توسعه‌ی شایستگی‌های خود هم سرمایه‌گذاری کرده است. به‌همین دلیل کوچینگ نه‌تنها درباره‌ی همکاران شما است بلکه درباره‌ی خود شما و موفق شدن‌‌تان است.

دوره کوچینگ برای چه کسانی مناسب است؟

دوره کوچینگ راز و رمزهای ناگفته ذهن، دوره ای جامع و تضمینی برای خلق یک زندگی بی نظیر و رویایی و دستیابی به تمامی اهدافی که در زندگی خود دارید، طراحی شده است. از این رو این دوره به همه کسانی که به دنبال بهبود در زندگی خود هستند پیشنهاد می‌شود.

شرکت در دوره کوچینگ چه مزیت‌هایی دارد؟

در دوره کوچینگ شما با معنای واقعی قانون جذب آشنا خواهید شد و با حلقه ی مفقوده ای از قانون جذب آشنا می شوید که باعث می شود قانون جذب در هر شرایطی به شما جواب دهد. با شرکت در این دوره و اجرای تکنیک های بسیار ساده و قدرتمندی که در آن به شما معرفی می شود، هیچ رویا و هدفی برای تان باقی نمی ماند که نتوانید به آن دست پیدا کنید.

دوره کوچینگ آموزشگاه بازاربورس دات کام ۱۰۰ درصد علمی بوده و بر اساس جدید ترین و قدرتمندترین تکنیک های روز دنیا طراحی شده است.

لازم به ذکر است که فیلم آموزشی دوره کوچینگ بعد از ثبت نام در دوره به صورت آنلاین و در سایت قابل مشاهده است. شما به مدت سه ماه پس از ثبت نام و به تعداد دفعات نامحدود می‌توانید فیلم‌های آموزشی دوره را مشاهده نمایید.

جلسات و سرفصل ها

مهارت‌های مربیگری

27 جلسه
درس دوم
درس سوم
درس چهارم
درس پنجم
درس ششم
درس هفتم
درس هشتم
درس نهم
درس دهم
درس یازدهم
درس دوازدهم
درس سیزدهم
درس چهاردهم
درس پانزدهم
آزمون میان‌دوره
درس شانزدهم
درس هفدهم
درس هجدهم
درس نوزدهم
درس بیستم
درس بیست و یکم
درس بیست و دوم
درس بیست و سوم
درس بیست و چهارم
درس بیست و پنجم
آزمون نهایی
اشتراک گذاری:
برچسب‌ها:
F