0
0

آموزش های سازمانی

آموزش در سازمان از عوامل بسیار موثر در تغییر رفتار و ارتقاء مهارت منابع انسانی می باشد

آموزش يكي از موثرترين عوامل در تغيير رفتار و ارتقاء مهارت منابع انساني است. برای توسعه منابع انسانی لازم است که سرمایه گذاری مستمری انجام شود. سازمان ها معمولاً برای ارتقاء منابع انسانی خود از استراتژی های متنوعی استفاده می کنند، این استراتژی ها تضمین می کند که سازمان برای کارکنان خود فرصت توسعه مهارت ها و دانش در سطوح شایستگی و توانمندی هایشان را در قالب آموزش سازمانی فراهم می نماید.

 

در مرکزآموزش سازمانی بازاربورس با هدف ارائه مشاوره و خدمات مناسب آموزشي به کليه سازمانها و شرکت هاي دولتي و خصوصي امكان تدوين سرفصل آموزشي متناسب با نيازهاي هر سازمان، تأمين پكيج‌هاي آموزشي مناسب براي هر دوره يا سمينار، توجه به محدوديت زماني كاركنان و هماهنگي با مدرسان متناسب با زمان‌هاي مورد نظر سازمان، امکان برگزاري دوره‌ها و سمينارهاي آموزشي در محل مرکز يا در محل سازمان و استفاده از اساتيد حرفه‌اي و متخصصان با سابقه جهت تدريس و انتقال تجربيات تخصصي آنان مهیا می گردد.

 

بازاربورس دات کام مفتخر است با ارائه آموزش های روزآمد و بهره گیری از اساتید مجرب و متعهد کشور و نیز به پشتوانه سال ها تجربه در زمینه فعالیت آموزشی ، گامی درجهت ارتقای سطح دانش و مهارت های جامعه بردارد و طی بیش از بیست سال فعالیت علمی و آموزشی، ضمن همکاری با سازمانها ونهادهای مختلف کشور ده ها پروژه آموزشی در جهت ارتقاء سطح کیفی سرمایه انسانی و توانمندسازی و توسعه مدیران جهت ایفای مؤثر نقش ها و وظایف مدیریتی را با موفقیت اجرا کرده است.

 

فعالیت‌های آموزشی این موسسه در قالب تدوین و ارائه دوره‌های تخصصی به صورت حضوری ، آنلاین و … در موضوعات مختلف مالی و حسابداری ، فنی مهندسی، علوم پایه، مدیریت و علوم انسانی می باشد.در همین راستا واحد سازمانی این مجموعه با پژوهش هاى انجام شده و نیازسنجى از صنایع مختلف اقدام به طراحى و اجرای دوره آموزشى شاخه های مختلف تخصصى و عمومی نموده است. این موسسه با اتکا به توانمندی‌های خود اقدام به نیازسنجی آموزشی، طراحی و اجرای آزمون‌های مختلف شغلی و مهارتی در دستگاه‌ها و نهاد‌های دولتی وغیر دولتی در سطح کشور می‌نماید.

مزیت های آموزش سازمانی

ارتقاء سطح کیفی سرمایه انسانی بخش دولتی از طریق افزایش سطح توانایی دانش و مهارت کارمندان دولت
توانمندسازی و توسعه مدیران جهت ایفای مؤثر نقش ها و وظایف مدیریتی
 آماده سازی کارمندان دولت از بعد دانش، مهارت و شایستگی شغلی برای ارتقاء به رده های شغلی بالاتر
افزایش اثربخشی و کارایی در ارائه خدمات دولتی از طریق توسعه دانش و مهارت های متصدیان مشاغل
تطبیق محتوای دوره های آموزشی با فرایندها و چالش های پیش روی سازمان
صرفه جویی در هزینه های آموزشی، سفر و اقامت و درحال افزایش تعداد فراگیران و نیز انعطاف پذیری در محل و زمان برگزاری دوره
ارزیابی دوره ها بر اساس پروژه یا آزمون، مطابق با فرآیندها و موقعیت های شغلی سازمان
تیم سازی و ایجاد کارگروه تخصصی از همکاران با وظایف شغلی مختلف، ارائه راهکارهای عملی برای مسائل سازمانی و نیز ایجاد روحیه همکاری
توانایی اجرا دوره های آموزشی در محل کارفرما
اجرای دوره های آموزشی بصورت مشارکتی با کارفرما و ارائه گواهینامه مشترک
اجرای دوره آموزشی با استفاده از اساتید معرفی شده توسط کارفرما و یا ارائه سرفصل های اختصاصی کارفرما

آموزش های کاربردی در سازمان

برای دریافت مشاوره و دریافت اطلاعات میتوانید از فرم مربوطه استفاده نمایید

و یا برای ارتباط با کارشناسان از طریق شماره ۰۲۱۸۸۸۰۰۰۱۱ تماس حاصل فرمایید

F